Kontenery na gruz i złom dla firm remontowych

Zobacz, gdzie kupić kontenery budowlane

Kontenery na odpady mają istotną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych czynnościach. Jakie typy kontenerów stalowych są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontenery na odpady – wybierz wysoką jakość

w naszym kraju produkcją wytrzymałych i pojemnych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom i kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników wykorzystują nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego rodzaju pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy dużo typów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą oraz wiele innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener lub otwarty. Na budowach nierzadko wykorzystywane są też kontenery do transportu surowców sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie opróżnić.

Siedziba firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły