Jak wybrać najlepsze czyściwo przemysłowe?

Kup czyściwo włókninowe

Profesjonalne czyściwa przemysłowe pozwalają na zachowanie najwyższych norm czystości w wielu przedsiębiorstwach. Jakie produkty są obecnie dostępne w sprzedaży? Co trzeba wziąć pod uwagę przy wyborze czyściwa technicznego?

W branży gastronomicznej i w myjniach – zastosowanie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to wyroby do zadań specjalnych – są powszechnie wykorzystywane w przeróżnych gałęziach przemysłu, przykładowo w warsztatach samochodowych, w branży chemicznej, na myjniach oraz wielu pozostałych sektorach gospodarki, w których niezastąpione są absorpcyjne i mocne materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe wspaniale radzi sobie z wyschniętym brudem, plamami z oleju, tłuszczem, pyłem, jak również pozostałymi zabrudzeniami oraz wylanymi cieczami, może także być wykorzystane do pucowania szyb czy polerowania delikatnych przedmiotów. Specjalistyczne czyściwa efektywnie zastępują tradycyjne materiałowych ściereczek, nie podrażniają skóry dłoni, a przy tym są niesłychanie chłonne, elastyczne oraz mocne

Nasączane i niekurzące się – typy czyściw technicznych

Na rynku znaleźć można różnego rodzaju czyściwa techniczne. Podstawowy podział rozróżnia produkty włókninowe oraz papierowe. Na potrzeby branży gastronomicznej stworzono czyściwa przeznaczone do styczności z pożywieniem. W sklepie internetowym Verde Avis zakupisz artykuły nasączane, włókninowe do wrażliwych powierzchni, czyściwa do polerowania nie wytwarzające kurzu, do wycierania trwałych pobrudzeń, a także produkty w wiaderku, które nie schną i stosowane są do czyszczenia rozmaitych powierzchni bez namaczania ich w wodzie. Najwyższej jakości czyściwa techniczne występują jako ściereczki na rolce oraz w standardowej formie.

Siedziba firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły