Etykiety na bimber – spersonalizuj swoje domowe trunki

Jeśli chcesz zamówić etykiety na wódkę, odwiedź ten adres.

Zwyczaj dawania prezentów na rozmaite okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego początku najczęściej wręczanym i, oczywiście, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanym podarunków, jest alkohol. Wiele ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać alkoholu na wesele, osiemnastkę lub imieniny. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, jeśli pozostali zaproszeni chcą wręczyć to samo?

Etykiety butelki – wyróżnij się pośród gości

Na weselach napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stołach, ale też przyjęło się, że nowożeńcy dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką podczas pożegnania. Taki podarunek jest uważany za formę wyrażenia wdzięczności za przyjazd na ceremonię. Ale takie butelki z wódką mogą także przerodzić się w interesującą pamiątkę, której znajomi czy rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Trzeba personalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety weselne, na których można umieścić informację o podziękowanie za obecność, miejscu i dniu ślubu bądź imionach nowożeńców. Etykiety weselne można kupić w różnorodnych kolorach oraz wzorach, toteż bez problemu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od imaginacji nowożeńców. Naturalnie spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne trunki wyskokowe można użyć nie tylko przy okazji ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej bądź wieczorze panieńskim.

Ozdabiaj własne alkohole oryginalnymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym nadrukiem można dekorować flaszki z domowej piwniczki. Jeżeli na własną rękę wytwarzasz wina, nalewki czy soki i dzielisz się nimi z kolegami albo rodziną przy różnorodnych okazjach, możesz przystroić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę pospolitej flaszki. Prócz tego butelki można także oznaczać przy użyciu wielobarwnych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły