Czy istnieją zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Jeśli chcesz zamówić kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo, odwiedź ten adres.

Technologia parzenia kawa w kapsułkach została opracowana cztery dekady temu temu i powoli pozyskała sobie miliony sympatyków. Ten praktyczny system umożliwia zaparzenie kawy wysokiej jakości w nadzwyczaj prosty sposób – wystarczy włożyć kapsułkę z kawą do zasobnika w urządzeniu, napełnić w nim pojemnik z wodą i już po kilkunastu sekundach można cieszyć się pobudzającym napojem.

Kawy speciality z Etiopii i Angoli – zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Istnieje parę systemów parzenia kawy w kapsułach. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych globalnie jest ten należący do niemieckiej firmy Tchibo. Kapsułki Tchibo Cafissimo mają inna formę niż pozostałe, co przez długi czas wymuszało na klientach zaopatrywanie się w kawę od jednego wytwórcy. Problem ten dotyczył wszelkich systemów kaw w kapsułkach, jednakże w ostatnim czasie dostępnych jest w sklepach – również w Polsce – sporo ich zamienników. Włoski producent Italian Coffee produkuje kapsułki do wielu systemów, w tym również zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo producent ten utworzył linię kaw speciality, a więc tzw. kaw single origin. Taka kawa cechuje się tym, że pochodzi z jednej uprawy, zbioru i gatunku. Smak jej naparu jest niepowtarzalny, gdyż stworzyło go sporo różnorodnych składników, m.in. warunki atmosferycznepanujące w roku zbiorów. Dodawanie do tego typu kaw mleka czy dodatków aromatyzujących zagłusza ich unikatowe nuty smakowe. W sklepach kupić można zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Angoli (100% robusta), jak również z Kolumbii oraz Nikaragui (100% arabika). W tych ziarnach mocno dostrzegalne są nuty kakaowe, czekoladowe oraz kwiatowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – smakowita każdego poranka

Ekspresy do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w biurach czy pensjonatach, jak i w domu. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wygórowany i najczęściej zamyka się w granicy 1,10-1,40 zł. Oznacza to, iż taka kawa jest kilka razy tańsza niż tożsamy napój podawany w kafeteriach na mieście lub na stołówkach w biurze. Niewysokie ceny oraz niebanalne wzornictwo ekspresów na kapsułki sprawiają, iż z roku na rok częściej pojawiają się one w naszych mieszkaniach. Z ich pomocą będziemy mogli radować się kubkiem takiej kawy przed wyjściem do pracy, a przy tym zaserwujemy znajomym wysokiej jakości napój podczas okazjonalnych spotkań, nie obawiając się o ogromne koszty. Jeśli chcemy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo upewnijmy się zawsze czy będą nadawać się do naszego ekspresu.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły