Czapraki – ochrona dla skóry konia

Jeśli szukasz czapraków, odwiedź tę stronę

Czapraki to specjalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i zabezpieczające w czasie jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl kupisz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – zastosowanie i budowa

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które przynoszą zwierzęciu komfort, a jednocześnie chronią siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu stosownych surowców doskonale wchłaniają wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry zwierzęcia. Jeśli potrzebujesz kupić wysokiej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wykonane z bawełny, wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem lub wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym. Przemyślana konstrukcja gwarantuje wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, żeby doskonale dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a jednocześnie podnosiły komfort jazdy. Niektóre modele są wyposażone w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki dla koni – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale także wyróżniają się wizualnie. Produkty te dostępne są w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele mają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki dla koni można przymocować do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością znajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Siedziba firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły