Celebrtyki – biżuteria noszona przez gwiazdy

łańcuszki celebrytki, celebrytka

Bardzo modne delikatne naszyjniki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Duży wybór wzorów oraz materiałów, z których są wykonywane powoduje, że każda pani łatwo znajdzie wariant idealny dla siebie. Można oczekiwać, że moda na nie szybko nie minie, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszystkich ubiorów i na wszelkie okazje. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd wzięła się ich nazwa?

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele piosenkarek, aktorek oraz celebrytek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko przejęły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – srebra, srebra pozłacanego i złota, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet chcących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują portfelem. Duży wybór wzorów zawieszek sprawia, iż naszyjniki celebrytki spotkać można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko ozdobą – zazwyczaj niesie też z sobą przesłanie, które zawiera się w znaczeniu wisiorka albo wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swoje własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze typy zawieszek to serduszko, gwiazdka, kółeczko pełne albo z otworem, słonik, symbol nieskończoności i żyletka. Panie zazwyczaj dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według preferencji, lecz również pasującego znaczenia. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko symbolizuje niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy i szczęścia, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkich swoich działaniach, a żyletka jest wyrazem nieprzeciętności oraz przekory.
Wielką zaletą celebrytek jest to, iż można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Zwykle wybiera się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te doskonale łączą się z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły