Blacha trapezowa – na dachy garaży i budynków gospodarczych

Dowiedz się, gdzie zamówić blachy trapezowe.

Blachy trapezowe dachowe tworzą mocne pokrycie, są tanie i mogą być używane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i magazynów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blacha trapezowa ostatnio bardzo popularna?

Trapez na dach – ekonomiczna a zarazem trwała blacha

Nazwa blach trapezowych pochodzi od jego kształtu – płaty mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montażu jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Budulec ten jest ceniony też ze względu na atuty ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie pociągają za sobą wielkich kosztów. Z uwagi na niewielką cenę artykułu i łatwy montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej używana do wykonywania pokryć dachowych i może być idealną alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to cechuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową wytrzyma w dobrej kondycji przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz negatywne czynniki atmosferyczne.

Gdzie można zamontować blachy trapezowe?

Blacha trapezowa doskonale sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, np. w stylu minimalistycznym. Najlepiej wygląda na budynkach z dachem o znacznej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być też używana wszędzie tam, gdzie z rozmaitych powodów nie można stosować tradycyjnych dachówek ceramicznych. Trapez na dach będzie też znakomicie prezentować się jako wykończenie magazynów, garaży czy obiektów gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową wypada zamawiać bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy pewność, że towar jest najwyższej klasy i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą gamę barw blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, np. orynnowanie dachu.

Siedziba firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Wyróżnione artykuły