Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną obsługę należności w firmie

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o automatycznym księgowaniem faktur, znajdziesz na https://flobo.io.

Właściciele firm cały czas poszukują narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a zarazem zredukować czas przeznaczany na obsługę niektórych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczna obsługa należności – nie tylko dla największych podmiotów

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest dzięki integracji tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a następnie nadzoruje czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich posiada przypisany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych ważnych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko większych firm, ale także i tych niewielkich, które każdego miesiąca obsługują około 100 dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną praktyczną funkcję, szczególnie pomocną tym właścicielom firm, którzy nieustannie natrafiają na problemy z nieterminowymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – zobacz czy wdrożyć ją w twoim przedsiębiorstwie

Nie wiesz czy robot Flobo to wartościowe rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo oferuje kilka modeli automatycznej obsługi należności, pośród których odnajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu księguje przelewy z tytułu abonamentów, toteż doskonale zda egzamin w uczelniach prywatnych czy językowych, a więc tam, gdzie opłaca się czesne. Flobo przyda się również hotelom, hostelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli firma za wykonanie usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie monitorować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji tylko opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły