Jaki kask na motor

Kup kaskom na motor na hjc-kaski.pl.

Nie ma znaczenia, jaki masz motocykl ani to, czy przebywasz na nim drogę do miejsca pracy, jedziesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie wycieczki – kask to obowiązkowy składnik garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, dlatego że zapewnia mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie upadku.

Odpowiedni kask na motor, czyli jaki? / Dobry kask na motor / Jaki powinien być kask na motocykl? / Jaki powinien być kask na motocykl?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się podczas doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać, skutkiem tego zdecyduj się na kask lubianej marki, takiej jak HJC, jaki jak najpoprawniej odpowiada twoim potrzebom.
Na rynku ofert dostępne są przeróżne rodzaje kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym osobne warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, jakich skorupa wykonana jest z pojedynczego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, aby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są więc mniej bezpieczne – skutkiem tego rekomenduje się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Równocześnie kaski otwarte są w największym stopniu komfortowe. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie na domiar tego posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to renomowana marka, doceniana przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane obszernej liczbie eksperymentów – a równocześnie mają dostępne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte i enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie dzięki zastosowanym materiałom są niezwykle lekkie, a jednocześnie nadzwyczaj wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są również repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, i DC Comics.

Siedziba firmy:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły