Myślisz o studiowaniu architektury? Zapisz się na kurs rysunku architektonicznego

Kurs rysunku architektonicznego - tu znajdziesz pełną ofertę.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa mnóstwo elementów – głównie fakt, że są to bardzo interesujące studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich ukończeniu. Aby dostać się na architekturę należy jednak nie tylko wykazać się wiedzą odnośnie najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale też umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami dobrze jest odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminu

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Kurs ten jest skierowany do osób posiadających przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom niezbędne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, a także architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. Podczas szkolenia przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko nauka rysunku, ale też wskazówki specjalistów, które pozwolą przygotować się odpowiednio do egzaminów – między innymi odnośnie tego, jak sporządzić najlepsze portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Lublinie, Wrocławiu, Łodzi lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego doświadczą tego, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku oferują także swoim uczniom zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i w trakcie studiów.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły