Kurs modelowania w Blender 3D – czego można się nauczyć?

Szukasz korzystnej oferty kursu modelowania 3D? Nie zwlekaj! Wejdź na ten link.

Świat rysunku nieustannie ewoluuje i coraz częściej artyści porzucają tradycyjne techniki preferując wykonywanie swoich dzieł tylko cyfrowo. Współczesne oprogramowanie graficzne daje twórcom nie tylko swobodę wykonywania dzieł 2D, ale też odwzorowania obiektów 3D. Inicjacja przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się już wielkimi wydatkami – każdy może bowiem ściągnąć program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia animacji i obrazów 3D, a który jednocześnie jest całkiem bezpłatny.

Kursy Blender 3D najlepiej w jak najmniej licznych zespołach

Obsługi dowolnej aplikacji można nauczyć się we własnym zakresie, aczkolwiek proces ten trwa wtedy dłużej i często bywa bardzo irytujący. Z tego też powodu uczestnictwo w kursie modelowania 3D przyniesie dużo korzyści głównie tym, którzy dopiero odkrywają program Blender 3D. Zaznajamianie się z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami czy nanoszenie przeróżnych tekstur i efektów świetlnych na modelowany przedmiot będzie szybsze, jeżeli będzie prowadzone pod okiem doświadczonego nauczyciela. Instruktor na bieżąco dokonuje korekty projektów tworzonych przez uczestnika kursu doradzając, które elementy należy dopracowac oraz podpowiadając ku temu trafne rozwiązania. Jak w wypadku innych kursów najlepiej, by przebiegał on w niewielkich zespołach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D amatorów a także profesjonalistów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest w dzisiejszych czasach zdolnością poszukiwaną i docenianą szczególnie w świecie gier komputerowych, filmu i projektowania. Znajomość oprogramowania Blender 3D daje zatem niemało nowych możliwości zawodowych. W czasie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane prace, które potem można śmiało umieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednak, iż kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo np. w animacji i łączą z tym swoją karierę zawodową. Wielu uczestników takich kursów to po prostu entuzjaści 3D i artyści chcący znaleźć nowe drogi wyrażania siebie czy też poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły