Kabel koncentryczny niezbędny do odbioru telewizji

Jeśli potrzebujesz kabla koncentrycznego, koniecznie sprawdź www.telmor.pl

W większości mieszkań znaleźć można odbiornik telewizyjny. Znaczna część z nas uwielbia raz na jakiś czas obejrzeć ciekawy program bądź profesjonalnie przygotowany serwis mający charakter informacyjny. Aby jednak odbieranie programów było możliwe, konieczne jest wykonanie właściwego podłączenia. Wykorzystuje się do tego celu przede wszystkim kable koncentryczne, które aktualnie kupimy bez najmniejszych problemów w sklepach mających w swojej ofercie elementy do odbioru telewizji.

Kabel koncentryczny – podstawowe parametry

W sprzedaży znaleźć można aktualnie najróżniejsze kable koncentryczne, które wyróżniają się nieco innymi parametrami. Najbardziej elementarny podział rozróżnia kable koncentryczne wewnętrzne oraz zewnętrzne. Każdy komu potrzebny jest kabel koncentryczny bez wątpienia powinien zwrócić uwagę na jego istotne parametry. Znaczące są dopasowanie oraz tłumienie, które zapewnia odbiór sygnału telewizyjnego na naprawdę wysokim poziomie. Rewelacyjnym produktem są kable wytworzone w technologii Tri–Shield. Jej zastosowanie sprawia, iż kabel odznacza się klasą „A” ekranowania i ochrania sygnał przed zakłóceniami o charakterze zewnętrznym, które mogą istotnie wpływać na jakość obrazu. Kable koncentryczne przodujących producentów bardzo dobrze sprawdzają się nie tylko w rozbudowie, ale także podczas modernizacji sieci telewizyjnych tak niewielkich, jak i popularnych operatorów. Większość kabli koncentrycznych opracowana została zgodnie z ostrymi wytycznymi produkcyjnymi. Oznacza to, że wahania parametrów w ich przypadku są niewielkie bądź nie ma ich wcale.

Kabel koncentryczny – jakiego rodzaju materiały stosuje się do jego wyprodukowania?

Kable koncentryczne to kompozycja materiałów różnego typu. W zdecydowanej większości przypadku rdzeń robiony jest z miedzi. Miedź jest materiałem trwałym, który nie zatraca swoich właściwości nawet po wielu latach używania. Jeśli idzie o kable przeznaczonych do stosowania w warunkach zewnętrznych, do wyprodukowania płaszcza wykorzystywane są materiały odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Siedziba firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły