Jak działa wzmacniacz szerokopasmowy

Jeśli potrzebujesz wzmacniacza szerokopasmowego, koniecznie odwiedź ten adres.

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjne urządzenie używane przez operatorów TVK. Zostało ono stworzone w celu spotęgowania i ustabilizowania mocy sygnałów biegnących do indywidualnych odbiorników. Gdzie umieszcza się wzmacniasz szerokopasmowy i jakie są jego właściwości?

Wzmacniacz szerokopasmowy – bardzo dobrej jakości sygnał

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych pracują z reguły w przedziale 50 Hz – 1 GHz. Świetnie redukują rozmaite nieprawidłowości emitowane najczęściej przez internet bezprzewodowy oraz umożliwiają odbieranie treści zwrotnych. Z reguły zlokalizowane są w budynkach, aby przekazywać sygnał bezpośrednio. Moduły tego typu zasilane są zdalnie lub lokalnie, co sprawia, że wzmacniacz szerokopasmowy może być zlokalizowany wszędzie. Sygnał kierowany do odbiorników jest znakomity, a obsługa sprzętu prosta. Urządzenia te cechują się optymalnym poziomem wyjściowym – na przykład 123dBuV. Poziom może być zróżnicowany, w zależności od używanego modelu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – elementy regulowane i moduły WHX-923

Regulacja parametru toru RF jest nieskomplikowana. Odbywa się to za pomocą modułów WHX-823 lub modułów WHX-923. Do większości modeli zaimplementowano również profesjonalne zabezpieczenie przed wzrostem napięcia, co powoduje, że są bardzo bezpieczne. Zaawansowane technicznie modele mają wbudowany specjalistyczny filtr ingresu. Optymalny koszt inwestycji sprawia, że te urządzenia są bardzo popularne i dostarczają odbiorcom znakomitą moc sygnału w warunkach domowych. Ogromnym plusem jest także niski poziom mocy do <8W.

Siedziba firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły