Gdzie kupić serwonapędy i silniki DC od najlepszych producentów?

Pod tym linkiem poznasz ofertę dystrybutora przekładni planetarnych.

Szerokie stosowanie robotyki w różnych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, zmusza do poszukiwania odpowiednich rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od renomowanych światowych producentów.

Motoreduktory, przekładnie i silniki elektryczne od uznanych producentów

Istniejąca od przeszło dekady na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych), silników prądu stałego, a także przekładni falowych i planetarnych produkowanych z najwyższej klasy surowców przez renomowanych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy szczycące się rewelacyjną solidnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy wykorzystuje się między innymi w produkcji robotów przemysłowych, systemów służących do automatyzacji intralogistyki czy obrabiarek, a za sprawą możliwości ich eksploatacji w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w kosmonautyce, kriogenice i lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znanej z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD doskonale sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne, dużej wilgotności (nawet do 95%), jak również przy gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Spółka Ultra Robotics oferuje również rozwiązania od Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp i Positec.

Siedziba firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły