Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Wyprawy w góry - zobacz rewelacyjną ofertę

Uwielbiasz sporty ekstremalne oraz zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym turystą, który ceni pewne i świetnie opracowane wyprawy kierowane przez kompetentnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych podróżników

Exploruj.pl organizuje wyprawy, których celem są łańcuchy górskie prawie wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do zwolenników turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które preferują dynamiczne spędzanie urlopu i dysponują minimalnym doświadczeniem w tego typu wyprawach. By wziąć udział w wyprawie niezbędny jest odpowiedni stan zdrowia oraz mocna kondycja fizyczna. Planowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na 3 rodzaje o różnym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to propozycja dla osób sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w wypadach na szczyty gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Wysokim poziomem trudności charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o ponadprzeciętnej wytrzymałości i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiego powodu powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne doznania. Umożliwiają jednocześnie realizację marzeń oraz poznanie swoich reakcji w niecodziennych okolicznościach. Firma korzysta z wykwalifikowanych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko znają specyfikę górskiego obszaru, ale również entuzjastycznie dzielą się posiadaną wiedzą z członkami ekspedycji. Potrafią oni też zminimalizować ewentualne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Andy i Dolomity.

Siedziba firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły