Krakowska Kancelaria – prawnicy i radcy prawni z Krakowa

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. świadczy pomoc związaną z obsługą pozaprocesową i procesową zarówno podmiotów prawa handlowego, jak i osób fizycznych. W skład zespołu Kancelarii wchodzą radcowie prawni oraz aplikanci radcowscy, którzy specjalizują się przede wszystkim w prawie pracy, prawie rodzinnym, jak również w prawie cywilnym.

Kancelaria prawna w Krakowie – jakie sprawy podejmuje

Na co dzień ogromną część naszej działalności stanowi przeprowadzanie sporów sądowych związanych z prawem cywilnym, w tym dochodzeniem odszkodowań, prawem pracy oraz sprawami rodzinnymi. Obsługa prawna w tym obszarze polega na ciągłym kontakcie z Klientem, udziale w mediacjach i negocjacjach, sporządzaniu pism procesowych i pozaprocesowych, a także reprezentacji przed sądami. Reprezentując Klientów podejmujemy wszelkie kroki w celu zakończenia sprawy w sposób pozasądowy, co wpływa w szczególności na szybkość zakończenia sprawy oraz zminimalizowanie wydatków powiązanych z obsługą prawną.

Kancelaria radców prawnych – obsługa i doradztwo prawne przedsiębiorstw

Działalność Kancelarii skupia się też na obsłudze prawnej przedsiębiorców, która obejmuje bieżące doradztwo i opiniowanie podejmowanych przez Klientów działań z prawnego punktu. Obsługa prawna ma głównie kompleksowy charakter. Doradzamy naszym klientom w każdej sferze ich działalności, co obejmuje takie dziedziny jak prawo pracy, handlowe, administracyjne czy nawet podatkowe. Pragniemy, żeby nasi Klienci czuli się pewnie zlecając nam ochronę prawną swojego przedsiębiorstwa, dlatego koncentrujemy się na zapobieganiu i aktywnym reagowaniu, dzięki czemu niwelujemy wszelkie negatywne skutki prawne.

Wyróżnione artykuły