Kancelaria prawna – odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Dział dochodzenia odszkodowań Kancelarii Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. jest rozbudowany. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za szkodę będącą wynikiem czynów niedozwolonych, takich jak błędy medyczne i pobicie, odszkodowania za wypadki komunikacyjne lub chociażby za nieudane wakacje czy zagubiony bagaż. Przykłady tego rodzaju zdarzeń można bez problemu wymieniać, ale ważne jest to, że zawsze w przypadku powstania szkody jesteśmy gotowi do udzielenia pomocy prawnej.

Odszkodowania za błędy lekarskie i wypadki komunikacyjne

W naszej codziennej pracy podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w różnego typu sprawach. Mamy doświadczenie w odszkodowaniach będących następstwem wypadków zarówno komunikacyjnych, jak i innych, takich jak upadek na uszkodzonej nawierzchni. Bardzo często prowadzimy również sprawy wynikłe ze strat powstałych podczas wyjazdów wakacyjnych, spowodowanych m.in. rozbieżnościami w wykupionej ofercie a faktycznymi warunkami panującymi w hotelu lub kiedy bezzasadnie nie wpuszczono nas do samolotu. Zwracają się do nas również osoby poszkodowane na skutek błędów medycznych, takich jak leczenie przez dentystę wbrew zasadom sztuki lekarskiej, przepisanie nieprawidłowych leków czy powikłania przy porodzie lub operacji.

Rola kancelarii radcy prawnego w sprawach o odszkodowanie

Podczas prowadzenia postępowań o odszkodowanie mierzymy się z traumatycznymi doświadczeniami naszych Klientów, takimi jak wypadek samochodowy, w skutek którego zginęła bliska im osoba, pobicie czy niepełnosprawność spowodowana przez niekompetentnego lekarza. Zawsze wiąże się to też z długotrwałą traumą, z jaką zgłaszają się do nas poszkodowani. Naszą powinnością jest ocena stanu faktycznego i na jego podstawie kalkulacja jakich kwot może domagać się nasz Klient. Nie ma w tej kwestii sztywnych wytycznych, jednak nasze doświadczenie zawsze pozwala nam udzielenie Klientom informacji, która daje im możliwość zadecydowania co do dalszego toku sprawy.

Wyróżnione artykuły