Zalety srebrnych kolczyków

Jeśli chcesz zamówić kolczyki srebrne, zobacz tu

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najchętniej kupowanych przez Polki dodatków. Pasują na każdą okazję – bardzo huczną i mniej oficjalną. Przekonajmy się co sprawia, że są tak często wybierane, a także w jakich miejscach można je dostać.

Srebrne kolczyki – jakie wybrać

Srebrne kolczyki występują w zróżnicowanych rodzajach. Najbardziej na czasie są subtelne wkręty, które sprawdzą się od święta i na co dzień, są dyskretne, jak również eleganckie. Równie popularne są długie kolczyki, które cudownie wysmuklają sylwetkę. Są okraszone drogocennymi klejnotami albo zupełnie gładkie. Dodatki wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co niejednokrotnie ma miejsce w przypadku ozdób z plastiku. Wybierając kolczyki sprawdźmy cechy probiercze oraz metodę ich wykonania – najbardziej gustowne uzyskano techniką matowienia.

Jak pielęgnować srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki stale wyglądały jak nowe, trzeba dokładnie je czyścić i na bieżąco eliminować najmniejsze zanieczyszczenia. Należy odkurzać je regularnie miękką ściereczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, używać profesjonalne preparaty zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a przeznaczone na specjalne okazje kolczyki trzymać w zamkniętych pokrowcach. Nie stosujmy natomiast babcinych metod pielęgnacji, typu pasta do zębów czy soda oczyszczona. Takie środki niezwykle rysują miękką powłokę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Ogromny wybór kolczyków znajdziemy na pewno w sklepach internetowych, które oferują błyskawiczny dowóz do domu i kuszące promocje. Poza tym zakupy w internecie to nieprawdopodobny komfort, który na pewno docenią przede wszystkim zapracowane Polki.

Wyróżnione artykuły