Wybierz klasykę – kolczyki z cyrkoniami

Dowiedz się więcej o kolczykach z cyrkoniami na https://www.cyrkonie.com.pl/kolczyki/

Idealnym dodatkiem dla każdej Polki są kolczyki z cyrkoniami. Tego rodzaju świecidełka świetnie współgrają z kolczykami wykonanymi ze srebra. Sprawdźmy zatem, jak selekcjonować biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – lepsze wielobarwne czy przezroczyste?

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka imitacje naturalnych klejnotów, mające niepowtarzalne parametry wizualne. Połyskują w słońcu szlachetnym blaskiem, są odpowiednio wyszlifowane oraz pozbawione koloru. Mogą wspaniale imitować naturalne diamenty, sprawdzają się więc jako element zdobniczy. Produkowane są również wielobarwne odmiany cyrkonii – dzięki dodaniu stosownych domieszek można stworzyć następujące odcienie: szafirowy, czerwony, zielony, brunatny. Najczęściej produkuje się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako prezent z okazji rocznicy ślubu lub na Gwiazdkę.

W jakich sklepach nabędziemy kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie wykorzystuje się cyrkonie, zwłaszcza w kompozycjach ze srebrem. Te piękne dodatki są mocne i odporne na czynniki mechaniczne, co sprawia, że znakomicie pasują do srebrnych obrączek, kolii oraz łańcuszków. Gdzie możemy zakupić ozdoby z cyrkoniami? Szeroki asortyment zapewniają sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w różnych rozmiarach i niskich cenach. Bez wychodzenia z domu mamy wymarzoną i stylową biżuterię. Nabywcy często wybierają minimalistyczne kolczyki, chociaż popularne są też te bogato upstrzone cyrkoniami.

Wyróżnione artykuły