Uniwersalne i ponadczasowe – srebrne kolczyki

Dalsze informacje o kolczykach

Srebro to najpopularniejszy wśród wytwórców kolczyków surowiec. Nie powinno to oczywiście zaskakiwać, gdyż naprawdę posiada wiele zalet. Koszty jego zakupu są o wiele niższe niż wielu innych kruszców, a jest kruszcem szlachetnym, co oznacza, że nie koroduje i długo zachowuje swoje zalety. Srebrne kolczyki są oprócz tego cenione ze względu na komfort ich używania – znacznie zmniejszają wszak niebezpieczeństwo wystąpienia infekcji. Jako iż są naprawdę ciekawym rozwiązaniem dla szukających ponadczasowej oraz wytrzymałej biżuterii, dobrze napisać kilka słów o tym, gdzie je nabyć oraz jak dbać o srebrne kolczyki.

Kupno srebrnych kolczyków – kilka porad

Fantazja designerów srebrnych kolczyków jest nieograniczona. Wśród nich wszyscy wyszukamy propozycje dla siebie – zarówno zwolennicy sprawdzonych pomysłów, jak i panie, które wolą raczej eksperymentalne wzory. Przed kupnem konkretnych kolczyków warto zatem zorientować się, co proponują nam różni producenci. Najlepszym rozwiązaniem na pewno okaże się zakup w internecie – szczególnie, kiedy zamierzamy wybrać niebanalne wzory srebrnych kolczyków.

Srebrne kolczyki – jak o nie zadbać?

Pomimo wielu zalet, srebro ma również gorsze strony. Najważniejsze jest to, że srebrne kolczyki po kilku latach czernieją. Możemy tego uniknąć regularnie myjąc je specjalnymi preparatami i przechowując w bezpiecznych pudełkach. Nigdy nie stosujmy jednak do ich czyszczenia zwykłych płynów, które mogą uszkodzić ich powierzchnię.

Wyróżnione artykuły