Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

Zgłoś się po poradę do złotnika Kraków na https://obraczki.net.pl

Wraz z rozwojem rynku i ewolucją internetu, zmieniliśmy także nasze przyzwyczajenia odnośnie dokonywania zakupów. Obecnie coraz częściej korzystamy z opcji zakupów przez internet. I chociaż w sieci można odnaleźć nieomalże wszystko, nadal wiele artykułów warto kupować w tradycyjnych sklepach. Należy do nich między innymi biżuteria.

Plusy odwiedzin u jubilera

Zakup srebrnego pierścionka, broszki bądź łańcuszka łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Zatem, żeby być pewnym, iż biżuteria zaspokoi całkowicie nasze oczekiwania, najlepiej przyjrzeć się jej osobiście u jubilera. Jest mnóstwo argumentów, które uzasadniają to rozwiązanie. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli chcemy nabyć obrączki albo pierścionek zaręczynowy, mamy możliwość przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak faktycznie będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeśli z kolei zauważymy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on zbyt luźny lub za ciasny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do właściwego wymiaru lub sporządzi nowy. Kolejnym atutem zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania fachowej wskazówki jubilera. Podpowie on, które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, pokaże aktualne nurty we wzornictwie, poradzi nam jak dopasować odpowiedni kruszec, a klientom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co teraz wręcza się na komunię, urodziny czy ślub.

Sklep jubilerski – naprawa popsutej biżuterii oraz jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł, ale również świadczą pomocnicze usługi. Główną z nich jest reperacja zepsutej biżuterii. Jeśli rozerwał się nam wisiorek bądź odpadł kamień z kolczyka, jubiler szybko i sprawnie zreperuje go w swoim warsztacie. Kiedy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał mniejszy rozmiar palca, złotnik poprawi obwód takiego sygnetu. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje również na zawieszce czy pierścionku gratulacje, podziękowania, datę czy też inną ważną dla nas treść. Z kolei jeżeli pragniemy sprezentować komuś wyjątkowy podarunek, ewentualnie mamy swój pomysł na zawieszkę bądź broszkę, możemy zlecić jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w szkatułce posiadamy niepotrzebną czy też zniszczoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup złota.

Siedziba firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły