Dlaczego srebrne pierścionki są tak popularne

Dalsze informacje o pierścionkach srebrnych

Oznaką uniwersalnej wykwintności są srebrne pierścionki. Każda stylowa kobieta powinna posiadać w swojej kolekcji biżuterię wykonaną z tego szlachetnego metalu. Sprawdźmy więc, czym charakteryzują się te szykowne elementy, będące ozdobą damskiej ręki.

Srebrne pierścionki – które są najbardziej solidne?

Najbardziej szlachetna próba srebra to 999, ale takie srebro jest stopem plastycznym, podatnym na wszelkie urazy mechaniczne i jako pierścionek może błyskawicznie się poniszczyć. W sklepach dostaniemy więc najchętniej wybierane przez Polki srebrne pierścionki tworzone z surowca 925. Możemy wybrać pierścionek klasyczny lub bardziej okazały. Te najchętniej kupowane wysadzane są cyrkoniami, perłami, szafirami, a nawet brylantami. Zaletą ozdób wyprodukowanych ze srebra jest możliwość – jeśli zajdzie taka konieczność – poddania ich korekcie wielkości, czym zajmują się profesjonalne zakłady złotnicze. Żeby srebrne pierścionki wyglądały doskonale jak najdłużej, pamiętajmy o ich częstym polerowaniu.

Gdzie znajdziemy wyjątkowe srebrne pierścionki?

Szlachetną biżuterię kupimy w każdym sklepie z eleganckimi dodatkami. Zamiast jednak tracić majątek w galeriach handlowych, opłaca się poszperać również w sklepach internetowych, gdzie koszty są aż o 25% niższe. Dostaniemy tam srebrne pierścionki w rozmaitych fasonach, ozdobione szlachetnymi minerałami. Nie trzeba chodzić po sklepach, a jeśli zajdzie taka konieczność możemy odesłać zamówienie z powrotem. Takie sklepy online to ogromny asortyment i mnóstwo zabawy dla każdej dziewczyny.

Wyróżnione artykuły