Bransoletki z koralikami

bransoletki z koralikami, srebrna biżuteria

Gdy pragniemy posiadać wyjątkowe bransoletki z koralików, powinniśmy zrobić je w domu. Oczywiście możemy również kupić je w sklepie, jednak nie będą już takie oryginalne. Dobrze jest posiadać tego rodzaju akcesoria, ponieważ pasują na każdą okoliczność.

Tworzenie bransoletki z koralikami

Najłatwiejszą techniką wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa, za pomocą której zrobimy okrągłe bransoletki. Przy wykorzystaniu szydełka, igły i nici możemy stworzyć unikatową biżuterię.Jak samemu tworzyć bransoletki z koralikami, możemy dowiedzieć się również w Internecie oglądając samouczki.

Bransoletki z koralikami – technika Peyote

Po metodę Peyote sięgamy, gdy pragniemy stworzyć płaską, falowaną biżuterię. Przy wykonaniu tego typu ozdoby będziemy potrzebować: koralików, nici lub żyłki i igły. Niezbędna jest cierpliwość, gdyż ten sposób należy do bardziej pracochłonnych od wyżej wymienionej metody szydełkowej.

Wzory bransoletek z koralikami

Dostępna jest niezliczona ilość szablonów, jakimi możemy posiłkować się podczas pracy nad swoją biżuterią. Dzięki technice, mamy możliwość wykorzystywania cyfrowych schematów, które w dużym stopniu upraszczają tworzenie własnej bransoletki. Do dyspozycji są zarówno jednokolorowe modele, jak i takie, które zawierają przenikanie kolorystyczne.Jeśli jednak nie mamy czasu ani umiejętności, możemy znaleźć bardzo dobrej jakości bransoletki w sklepach internetowych i stacjonarnych z biżuterią.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły