Tabliczki na drzwi ułatwią poruszanie się po zakładzie pracy

Dowiedz się, gdzie nabyć tabliczki na drzwi

W każdym budynku znajduje się całe mnóstwo najróżniejszych pomieszczeń o mniejszym lub większym znaczeniu. Sprawne przemieszczanie się po nich – nie tylko ludziom z zewnątrz, ale też osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – umożliwiają rozmaite tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na chwilę obecną naprawdę szeroki. Jakie tabliczki na drzwi dostępne są w sprzedaży? Czym cechują się te , które cieszą się największą popularnością?

Tabliczki na drzwi – gdzie są stosowane?

Właściwe oznakowanie budynku zapewnia większą przejrzystość jego funkcjonowania. I nie ma tu znaczenia czy chodzi o biuro, przedszkole, sklep czy urząd – rzetelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na szybkie odszukanie sali, która na dany moment nas interesuje. Taka sytuacja ma miejsce na przykład w szpitalu oraz szkole. W przypadku banków, urzędów oraz biur tabliczki na drzwi dadzą możliwość błyskawicznego odnalezienia pokoju, w którym dyżuruje potrzebna nam w danej chwili osoba. Popularnością cieszą się tabliczki na drzwi, w których można swobodnie wymieniać znajdujący się na nich napis. Dzięki temu w momencie, kiedy przykładowo w zakładzie pracy ma miejsce odejście pracowników, nazwisko na tabliczce można bez żadnych trudności wymienić. Pozwala to więc zaoszczędzić niemałą ilość gotówki – nie trzeba przecież przeznaczać pieniędzy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – w jakich sytuacjach są jeszcze wykorzystywane?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez trudu odróżnić miejsca mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzone zostały z myślą załogi określonej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pomieszczenia mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te sale, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie powinny mieć dostępu. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można też oznaczyć miejsca, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, cieszą się na ten moment ogromną popularnością. Często na tych tabliczkach oprócz samego napisu stosuje się skreślony symbol papierosa. Dla sporej grupy osób przekaz tego znaku jest więc bardzo czytelny. Nie zapominajmy także, że tabliczki informacyjne wiesza się także na drzwiach wejściowych do obiektów, które wyposażone są w ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

Siedziba firmy:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]

Wyróżnione artykuły